GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası ve Güvenlik

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı "Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San." nın (Bu metinde "Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San." olarak kullanılacaktır) aittir.

Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San. kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir. Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhavaza edilmektedir. Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür. E-posta adresi ve posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler yalnızca Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San.'in standart site üyeliği, e-bülten aboneliği aşamasında irtibat amacıyla kullanılır, ve bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdiğinde veritabanına kaydedilebilir.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir. Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San. hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San., kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San.´in sayfalarından birinde veya daha fazlasında, nerotech.istekobi.com harici internet sitelerine köprüler olabilir . Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San. , kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi nerotech.istekobi.com ile başlamayan siteler Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San. ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu siteyi kullanarak Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San. Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız.

Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
©2017 - Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi